Hakkımızda

Aydoğanlar zeytinyağı, 1992 yılında Mersin’in Mut ilçesinde kurulmuş olup, zeytinciliğin gelişmesinde öncülük yaparak Muta zeytinyağı fabrikasını ilk kurmanın ve Mut zeytinyağını Dünyaya tanıtılmasına da öncü olmuştur. İlk kurulduğu günden bu güne doğanın eşsiz şifa kaynağı zeytin ile siz değerli tüketicileri buluşturmayı hedef edinmiş ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek siz değerli tüketicilerimiz için en doğal ve en kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir. 

Mutta zeytincilik çok hızla gelişmekte olup Aydoğanlar ailesi olarak zeytin fidanı üretim faaliyetlerine de öncülük etmiş  bulunmaktayız. Ancak tarihe baktığımızda Mutta zeytinciliğin ne kadar eski olduğunu 1300 yıllık zeytin ağacımıza bakarak görebiliriz. Mut yöresi iklimi (mikro klima) yazları çok sıcak ve kuru poyrazından dolayı zeytinlerde kurtlanma oluşmamaktadır ve zirai ilaç kullanmaksızın bir zeytin yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bu doğanın bizlere sunmuş olduğu imkanlardan dolayı hem zirai ilaçsız zeytin yetiştiriciliği yapılmakta hem de zeytinyağımız ve sofralık zeytinlerimiz de kendine has bir lezzete ve aromaya sahiptir.

Aydoğanlar zeytin ve zeytinyağı tamamen mut zeytininden üretilmekte olup lezzetini ve kalitesini Mut iklimine borçlu olmuştur. Zeytinlerin dalından toplandıktan sonra bekleme süresi uzadıkça kalitesi düşmektedir ve buda zeytinyağının lezzetini dahi kötü etkilemektedir. Bizde zeytin ve zeytinyağının daha kaliteli olması açısından zeytin yetiştiriciliğinin yoğun olduğu bölgeleri hedef alarak  2 adet üretim tesisi kurduk. Bu harika doğallığı ve lezzeti ile en temiz şartlarda üretilmesine özen gösterdiğimiz ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için Mut merkezde bir satış mağazası kurduk.

Aydoğanlar ve Aybahçe markalarımız ile geliştirdiğimiz doğal ve yöresel ürün çeşitliliğini www.e-zeytinyagcim.com online satış sitesinden aynı doğallık ve tazelik ile sizlere ulaştırmaktayız. Sonuç olarak kalitemizi arttırmak ve kendimizi geliştirmek için bundan sonra da çalışmaya, üretmeye ve ar-ge çalışmalarına devam edeceğiz.

Bayram Acarbaş

Yıllardır aynı kaliteliyi hiç bozmadan sunan damak zevkine guvenenleri kesin buraya uğramasını tavsiye ediyorum her türlü zeytin cesiti mevcut fiyatlar çok makul aynı kalitede olan ürünler başka yerlerde col pahalı aynı zaman da nar ekşisinin tadı da cok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum ilgi ve ...

Eloş Diloş

Herzaman olduğu gibi çay ikramlarini eksik etmiyorlar. Herseyde olduğu gibi zeytinyağınada zeytinede baya zam gelmiş. Ben daha hiç bir şey almadim ama arkadaşlarım memnunlar.

Mehmet ŞAHİNOK

Soğuk sıkma ve erken hasat zeytinyağları çok başarılı.Sitah zeytin ve ızgara yeşil zeytin çok lezzetli.

Bulent Basaran

Ne güzel ürünler. Çoğunu kendileri yapıyorlar. Zeytinyağı, helva, reçel, zeytin, baharat, sabun.. Temiz bir dükkan. Nezih bir hizmet. Mutlaka durun, bakın. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri buradan alın derim.

uzeyir kanar

Güler yüzlü personelleri ve daha önce hiç bir yerde görmediğim ve bulamayacağım doğal, sağlıklı ürünleriyle bu işte çok daha ileri seviyeleri hakediyorlar. İnşallah tüm Türkiye'ye şube açarlar

Mehmet Boyar

Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü, zeytinlerimin yağını burda çıkartıyorum, beklerken cay ikramları bu soguk havalarda harika oluyor

Aziz Erdoğmuş

Mut Zeytinyağını tanıyan geç tanıdığı için bir pişman, tanımayan bin pişman. Ben de internet sitesinden sürekli alırım Aydoğanlar Zeytinyağını. Kalitesi ve doğallığıyla tercihim Aydoğanlar. Mutlu olmak için Mut zeytinyağı için.

Murat

Zeytin yağını her sene tatile giderken buradan alırız. Tavsiye ederim gerçekten güzeldir. Ev yapımı salçası da bir harika.

Mustafa KESIKTAS

Alışveriş yapıp-yapmadığınız önemli değil, mevsimine göre meyve ikramı yapılıyor. Çay servis ediliyor. Mutlaka doğal, bütçenize uygun birşeyler bulabilirsiniz.

maks 2021

Ürünler oldukça iyi. Gelinmesi gereken bir yer olan Mut'a gelindiğinde Aydoğanlar'dan etli kırmızımsı yeşil zeytin alınmalıdır. Bunun yanında kaya koruğu turşuları da çok güzel. Zeytinyağını da hiç unutmayın.


Aydoğanlar zeytinyağı ailesi olarak 1992 yılında Mersin’in Mut ilçesinde kurulmuş olup, zeytinciliğin gelişmesinde öncülük yaparak Mut'a ilk zeytinyağı fabrikasını kurmanın ve Mut zeytinyağının Dünya'ya tanıtılmasına da öncü olmanın gururunu yaşamaktayız. Lezzetini ve kalitesini de Mut iklimine borçluyuz. Aydoğanlar ve Aybahçe markalarımız ile geliştirdiğimiz zeytin, zeytinyağı, kahvaltılık, yöresel ve doğal kozmetik ürünlerimizin yanı sıra yöreye ait taze meyve çeşitliliğini de sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik ve Güvenlik ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et