Sağlık Zeytinden Zeytin Mut'tan
Sepetim 0,00 TL
 
Hakkımızda

Aydoğanlar zeytinyağı, 1992 yılında Mersin’in Mut ilçesinde kurulmuş olup, zeytinciliğin gelişmesinde öncülük yaparak Muta zeytinyağı fabrikasını ilk kurmanın ve Mut zeytinyağını Dünyaya tanıtılmasına da öncü olmuştur. İlk kurulduğu günden bu güne doğanın eşsiz şifa kaynağı zeytin ile siz değerli tüketicileri buluşturmayı hedef edinmiş ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek siz değerli tüketicilerimiz için en doğal ve en kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir. 

Mutta zeytincilik çok hızla gelişmekte olup Aydoğanlar ailesi olarak zeytin fidanı üretim faaliyetlerine de öncülük etmiş  bulunmaktayız. Ancak tarihe baktığımızda Mutta zeytinciliğin ne kadar eski olduğunu 1300 yıllık zeytin ağacımıza bakarak görebiliriz. Mut yöresi iklimi (mikro klima) yazları çok sıcak ve kuru poyrazından dolayı zeytinlerde kurtlanma oluşmamaktadır ve zirai ilaç kullanmaksızın bir zeytin yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bu doğanın bizlere sunmuş olduğu imkanlardan dolayı hem zirai ilaçsız zeytin yetiştiriciliği yapılmakta hem de zeytinyağımız ve sofralık zeytinlerimiz de kendine has bir lezzete ve aromaya sahiptir.

Aydoğanlar zeytin ve zeytinyağı tamamen mut zeytininden üretilmekte olup lezzetini ve kalitesini Mut iklimine borçlu olmuştur. Zeytinlerin dalından toplandıktan sonra bekleme süresi uzadıkça kalitesi düşmektedir ve buda zeytinyağının lezzetini dahi kötü etkilemektedir. Bizde zeytin ve zeytinyağının daha kaliteli olması açısından zeytin yetiştiriciliğinin yoğun olduğu bölgeleri hedef alarak  2 adet üretim tesisi kurduk. Bu harika doğallığı ve lezzeti ile en temiz şartlarda üretilmesine özen gösterdiğimiz ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için Mut merkezde bir satış mağazası kurduk.

Aydoğanlar ve Aybahçe markalarımız ile geliştirdiğimiz doğal ve yöresel ürün çeşitliliğini www.e-zeytinyagcim.com online satış sitesinden aynı doğallık ve tazelik ile sizlere ulaştırmaktayız. Sonuç olarak kalitemizi arttırmak ve kendimizi geliştirmek için bundan sonra da çalışmaya, üretmeye ve ar-ge çalışmalarına devam edeceğiz.

Aydın Solmaz

On yıldır Aydoganlar Zeytinyağını alıyorum. Kalitesini bozmadı. Başka bir yağ almayı düşünmedim.Hem fiyat hem kalite olarak uygun ve güvenilir.

Kemal Kara

Mersin'e her gideceğimiz de mutlaka uğrarız zeytinyağları tek kelime ile mükemmel eş dost da çok beğendiği için her gidişimde mutlaka sipariş verirler. Bu arada mağazaya uğradığınız da reçel reyonlarınıda es geçmeyin yeşil incir reçelini denemelisiniz.

Çılgın Şefler

Yöresel ürünler ile ilgili geniş yelpazesi var. Zeytin ve zeytinyağı başta olmak üzere çok değişik doğal ürünler var. İşyeri sahipleri ve çalışanlar oldukça sıcak ve samimi insanlar.

Ahmet Öztürk

10 yıl anamura gidiş ve dönüşte mutlaka ziyaret ederim. O güzel ürünlerinden zeytinyağı, zeytin ve diğer doğal ürünlerinden alırım. Çok beğeniyoruz. Selamlar.

Uzeyir Kanar

Güler yüzlü personelleri ve daha önce hiç bir yerde görmediğim ve bulamayacağım doğal, sağlıklı ürünleriyle bu işte çok daha ileri seviyeleri hakediyorlar. İnşallah tüm Türkiye'ye şube açarlar

Merve Özdamar

Mersine her gidişimizde mutlaka uğrarız. Zeytin salataları çok güzel. Badem ezmelerini de denemenizi tavsiye ederim. Ayrıca çalışanlar ilgili ve güler yüzlüler.

Aziz Erdoğmuş

Mut Zeytinyağını tanıyan geç tanıdığı için bir pişman, tanımayan bin pişman. Ben de internet sitesinden sürekli alırım Aydoğanlar Zeytinyağını. Kalitesi ve doğallığıyla tercihim Aydoğanlar. Mutlu olmak için Mut zeytinyağı için.

Fisun Savaşer

Özellikle siyah zeytinini çok beğendim. Uygun fiyat ve güler yüzlü hizmet bulabileceğiniz bir yer. Çeşit de çok...

Salih Erdurucan

Ürün çeşidi çok, çalışanlar ilgili. Zeytinler güzeldi, zeytinyağı ise deneyerek aldık.

Kasım Büyükeken

Muta yolunuz düşerse zeytin ve zeytinyağı ürünleri için uğrayacağım yer güvenilir temiz hesaplı.


Aydoğanlar zeytinyağı ailesi olarak 1992 yılında Mersin’in Mut ilçesinde kurulmuş olup, zeytinciliğin gelişmesinde öncülük yaparak Mut'a ilk zeytinyağı fabrikasını kurmanın ve Mut zeytinyağının Dünya'ya tanıtılmasına da öncü olmanın gururunu yaşamaktayız. Lezzetini ve kalitesini de Mut iklimine borçluyuz. Aydoğanlar ve Aybahçe markalarımız ile geliştirdiğimiz zeytin, zeytinyağı, kahvaltılık, yöresel ve doğal kozmetik ürünlerimizin yanı sıra yöreye ait taze meyve çeşitliliğini de sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik ve Güvenlik ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et