Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz güvenliği bizim için çok önemlidir. www.e-zeytinyagcim.com’da kullanılan bilgileriniz başka kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. Bu konuyla ilgili gizlilik ve güvelik kısmını okuyabilirsiniz.

www.e-zeytinyagcim.com havale gönderilerini ve e-zeytinyagcim hediye çekini, Visa, MasteCard ödemlerini kabul etmektedir.

Ödeme - Güvenli Alışveriş Politikamız

Kredi kartı bilgileriniz Dünya standartlarında güvenli 128 Bit  SSL sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemiz veri tabanı altında tutulmamaktadır.

Ödeme - Güvenlik Kontrolü

Bazı durumlarda bankalardan sözlü olarak ödemenizin  teyidi istenebilir. Bu gibi durumlarda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinize ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Kredi Kartı Sahiplerine Öneriler

* Alışveriş yaptığınız sayfanın güvenilir oldugunu anlamanın en kesin yolu , kredi kartınızla ilgili bilgileri gireceğiniz sayfanın Internet adresindeki "http" nin "https" ye dönüşmesidir. Bu dönüşüm firmanın sanal mağazasının bulunduğu sitenin SSL güvenlik protokolünü kullandığını gösterir.

* İnternet üzerinde sanal alışveriş hizmeti veren firmalar, sanal alışverişin güvenliğini sağlayan standartlar ve teknolojiler kullanmaktadır. Internet tarayıcınızın Explorer veya Firefox olmasına bağlı olarak kilit ikonu kilitlenmiş ve anahtar ikonunun kırık olmadığı sayfalar güvenli sayfalardır. Fakat bu durum tarayıcı versiyonlarına göre ve sertifikanın alındığı sertifikasyon kurumuna göre değişiklik gösterebilir.

* Güvenilir ve isim sahibi sitelerden yaptığınız alışverişlerinizde güvenlik açısından bir problem çıkması ihtimali çok düşüktür. Tanımadığınız veya güvenliğinden emin olmadığınız bir siteden alışveriş yapmanız gerekiyorsa limiti düşük bir kredi kartı kullanınız. Tavsiyemiz Sanal Kredi Kartı kullanmanız.

* Satın aldığınız ürün ile ilgili teslim tarihi, ilave ücretler, garanti koşulları gibi detaylara çok dikkat ediniz.

* Satın alma işleminizin bittiğini belirten mesajı yazıcınızdan çıkartarak saklayınız.

* Kredi kartı ekstrelerinizi dikkatle inceleyiniz, şüphe duydugunuz bir harcamayı bankanıza bildiriniz ve takip ediniz.

Bayram Acarbaş

Yıllardır aynı kaliteliyi hiç bozmadan sunan damak zevkine guvenenleri kesin buraya uğramasını tavsiye ediyorum her türlü zeytin cesiti mevcut fiyatlar çok makul aynı kalitede olan ürünler başka yerlerde col pahalı aynı zaman da nar ekşisinin tadı da cok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum ilgi ve ...

Eloş Diloş

Herzaman olduğu gibi çay ikramlarini eksik etmiyorlar. Herseyde olduğu gibi zeytinyağınada zeytinede baya zam gelmiş. Ben daha hiç bir şey almadim ama arkadaşlarım memnunlar.

Mehmet ŞAHİNOK

Soğuk sıkma ve erken hasat zeytinyağları çok başarılı.Sitah zeytin ve ızgara yeşil zeytin çok lezzetli.

Bulent Basaran

Ne güzel ürünler. Çoğunu kendileri yapıyorlar. Zeytinyağı, helva, reçel, zeytin, baharat, sabun.. Temiz bir dükkan. Nezih bir hizmet. Mutlaka durun, bakın. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri buradan alın derim.

uzeyir kanar

Güler yüzlü personelleri ve daha önce hiç bir yerde görmediğim ve bulamayacağım doğal, sağlıklı ürünleriyle bu işte çok daha ileri seviyeleri hakediyorlar. İnşallah tüm Türkiye'ye şube açarlar

Mehmet Boyar

Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü, zeytinlerimin yağını burda çıkartıyorum, beklerken cay ikramları bu soguk havalarda harika oluyor

Aziz Erdoğmuş

Mut Zeytinyağını tanıyan geç tanıdığı için bir pişman, tanımayan bin pişman. Ben de internet sitesinden sürekli alırım Aydoğanlar Zeytinyağını. Kalitesi ve doğallığıyla tercihim Aydoğanlar. Mutlu olmak için Mut zeytinyağı için.

Murat

Zeytin yağını her sene tatile giderken buradan alırız. Tavsiye ederim gerçekten güzeldir. Ev yapımı salçası da bir harika.

Mustafa KESIKTAS

Alışveriş yapıp-yapmadığınız önemli değil, mevsimine göre meyve ikramı yapılıyor. Çay servis ediliyor. Mutlaka doğal, bütçenize uygun birşeyler bulabilirsiniz.

maks 2021

Ürünler oldukça iyi. Gelinmesi gereken bir yer olan Mut'a gelindiğinde Aydoğanlar'dan etli kırmızımsı yeşil zeytin alınmalıdır. Bunun yanında kaya koruğu turşuları da çok güzel. Zeytinyağını da hiç unutmayın.


Aydoğanlar zeytinyağı ailesi olarak 1992 yılında Mersin’in Mut ilçesinde kurulmuş olup, zeytinciliğin gelişmesinde öncülük yaparak Mut'a ilk zeytinyağı fabrikasını kurmanın ve Mut zeytinyağının Dünya'ya tanıtılmasına da öncü olmanın gururunu yaşamaktayız. Lezzetini ve kalitesini de Mut iklimine borçluyuz. Aydoğanlar ve Aybahçe markalarımız ile geliştirdiğimiz zeytin, zeytinyağı, kahvaltılık, yöresel ve doğal kozmetik ürünlerimizin yanı sıra yöreye ait taze meyve çeşitliliğini de sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik ve Güvenlik ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et